1 / 5
GARMIN Forerunner 235 !
170 €
Цената не е фиксна
13.04.2023 19:27

Охрид / Охрид

Se prodava Garmin Forerunner 235!!
Satot e vo odlicna sostojba.. najnov update.
Povekje info na broj ili viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
078982633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам