1 / 7
OPEL CORSA
3.700 €
24.05.2023 11:14

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Corsa 1.2 benzin / plin so atest
Duplo pedali so atest
Servisirana

Info:
070579344

070579344

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valbon
Tetovo
Потврден огласувач
070579344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам