1 / 5
Mitsubishi pajero 2.5td
8.700 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 13:00

Тетово / Тетово

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

hitnoo hitnoo fiks fiks fikdls fiks cena 8700€ hitno fiks cena spremen za offroad info
0041762650178
viber
whatsapp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

burim
Потврден огласувач
0041762650178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам