1 / 7
Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic
48.000 €
28.05.2023 22:47

Куманово / Куманово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

54 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

70

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Angel Sajce 7a

Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic, karsi biljarda zdo 70 m2 +54 m2 dvor kukjata ne e lepenka moze da se izgradi uste Eden kat po dup do 7.2 metra

Javete se na ovie broevi:
Violeta:078239369
Suzana:078298850

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078947027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам