1 / 8
BMW X5 3.0 S.I Benzin/Plin
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 17:36

Бутел / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

260 kw / 354 ks

Kласа на емисија:

Останато

-Alspuh od grani
-X-Drive
-Tempomat
-Komandi na volan
-Greaci na sedista
-Dodaden izduv (meraklii na zvuk na viber pishete)
-Sportski pragovi i polu meseci
-20ka bandas
-Distanceri na site bandasi
-Registrirana
-Atest plin
-Atest folii
Povishe informacii viber 070217928 ili 071861350
Mozhe i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Gordan
Потврден огласувач
071861350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам