1 / 4
Се продава куќа во Зелен Рид
105.000 €
04.04.2023 10:05

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

229 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

330 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Васко Карангелески бр 67.

Сѐ продава куќа во Зелен Рид.
Лоцирана на ул Васко Карангелески бр 67.
Целосна квадратура од 559m2
- Куќа (подрум=73м2, приземје=78m2, кат 1=78m2)
- Двор 330m2

Со целосна документација.

За повеќе информации
📞 078/398 702
🏡 Зулу Недвижности посветено во ваша корист!

👍🏻 Доколку сакате да бидете секогаш во тек со нашите најнови понуди, ставете LIKE на нашата Facebook и Instagram страна.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам