1 / 2
Viluskar za vo pilana
1 €
26.03.2023 22:43

Прилеп / Прилеп

Se prodava viluskar za vo pilana
Uvezen od SVAJCARIJA 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Viluskarot e vo dobra sostojba
Info: 0041 79 652 07 13 - whatsapp ili viber

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

XYXYX
Потврден огласувач
071320242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам