1 / 3
Masa so 6 stolici
3.000 МКД
10.05.2023 14:07

Струга / Струга

Masa. 150×80 zacuvana
se pusta od dvete strani po 50 cm
Pustena od dvete strani e 260 x 80
Plus 6 stolicite zacuvani

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

dragi
Потврден огласувач
075285485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам