1 / 1
Куќа Kuca Kukja Kuka vo Bedinje Kumanovo
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 10:27

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1965

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

населба Бедиње, Куманово

ПРОДАВАМ КУЌА 70м2 со двор 150 м2 во населба Бедиње, Куманово,
во близина на бензинска пумпа "Алија комерц".
Цена по договор.
Куќата може да се види само во недела после 11 часот.
Информации после 18 часот на тел. 071 227 815

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Svetlana
Потврден огласувач
070236602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам