1 / 1
Se prodava Kukja
1 €
28.05.2023 13:06

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.150 br.3 Nas Karpos Kumanovo

Se prodava kukja na ul. 150 br. 3 nas. Karpos Kumanovo
Informacii na br
075 334 083 Silvana

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071835198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам