1 / 8
Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2023 19:57

Куманово / Куманово

Квадратура:

4680 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во близина на Пошта) - 4680м2.
Земјиштето е парцелизирано, легализирано и е погодно за изградба на куќи или поголеми стамбени објекти.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070236310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам