1 / 12
Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.
5.600 €
08.04.2023 14:37

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva registracija 2008 god.
-Uvezena od Italija so vozenje, prv sopstvenik vo MK.
-Tempomat
-Elektrika na prozori
-Elektrika na retrovizori
-Greaci na retrovizori
-ABS
-ESP
-Aluminiumski bandasi so novi gumi M/S,
I druga oprema.
-Smenet set korpa, lamela, zamaec so gorna i dolna pumpa pred 20000 km.
-Registrirana do 15.12.2023
Redovno odrzuvana!
Kontakt posle 15:00 casot.
Tel. 078351624

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078351624
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам