1 / 8
Honda CR-V 2.0i Automatic
8.900 €
03.05.2023 09:05

Тетово / Тетово

Марка:

Honda

Модел:

CR-V

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Honda CR-V 2.0i 156ks Automatic 4WD 2008 год безнин плин со поминато 183,500км , од опрема го поседува највисокото ниво Executive + :
- ABS, ESP, Серво волан
- Темпомат
- Навигација
- Android Multimedia
- Електрика на прозори и ретровизори
- Автоматски двозонски клима уред
- Алуминиумски фелни
- Паркинг сензори
- Паркинг Камера
- Кожен ентериер
- Греачи на седишта
- Ел подесување на седишта
и останата опрема

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 7 1.6 TDi

12400 €

Mercedes Benz E 220 d Coupe AMG Line

59900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам