1 / 12
Audi S5 4.2Benzin V8T Quattro Sline 105.000Km
По Договор
08.06.2023 13:05

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

S5

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2024

Сила на моторот:

260 kw / 354 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi S5 4.2Benzin 2009 Godina Coupe 105.000Km So Full Oprema 353Ps Novi Gumi Servisirana StartStop Moze i zamena 071212333

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Leonit
Потврден огласувач
071212333
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes CLS 350 CDI 4Matic 2017 FACELIFT

0 €

Mercedes E350d 2017 9G-Tronic Exluzive CH

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам