1 / 7
VW Touran, DSG, 170 ps
6.500 €
Цената е фиксна
05.06.2023 13:39

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano, registrirano i so zelen karton do 12 mesec 2023 godina. Motor 2.0 tdi 170 ps (125kw), DSG menuvac, dvozonska digitalna klima, originalno multifunkcionalno radio na touch so Navigacija i video, board computer i dr. oprema... novi gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

E.C
Потврден огласувач
076256266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам