1 / 1
Desktop kompjuter Lenovo Core i5, 8gb Ram. Najevtini ceni
55 €
03.04.2023 11:35

Аеродром / Скопје

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

💥💥 Promocija 💥💥
Cenata od 55 evra e dokolku se kupat minimum 6 parcinja

Цена за 1 куќиште е 70 евра, а комплет со 19" монитор 79 евра


Na prodazba Desktop kompjuteri komplet so LCD monitori.

Lenovo
Core i5 2400
8gb ram
500gb hard drive
8xUsb
Windows 10

Kompjuterot e komplet so 19 LCD Monitor
Vo odlicna sostojba

Cena za kukiste 70 evra
Cena za komplet 79 evra

Na lager nad 300 komada.
Najevtini Ceni vo Makedonija.

Бараме партнери за соработка низ цела Македонија.
За земена поголема количина мин. 6 парчиња пo 55 eврa.
За земени 20 парчиња цена по 45 евра

💥💥 Листа на цела наша понуда.💥💥

http://m.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4048430


Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Kako Novo
Потврден огласувач
071 53-63-97
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам