Golem ubav stan
140.000 €
20.03.2023 11:23

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

132 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Zivko Calo 43

Prodavam stan so dve kujni i trpezarii,dve decji sobi ,edna spalna.dve kupatila,dve terasi i edno garazno mesto.Stanot e idealen za golemo semejstvo ili za dve semejstva.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Bane
Потврден огласувач
070258895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам