Kujca
1 €
19.04.2023 14:50

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Lenin

Se prodava kujca vo centarot na gradot vo blizina na crkvata paraklis

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077642659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам