1 / 6
Reno clio 1.5 Dci
1.800 €
22.05.2023 20:29

Бутел / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Reno clio 1.5 dci 2002 godina
✅KOLATA E IDEALNA ZA POCETNICI
Reg so zelen karton do 21.06.2023 god
-60 kw
-Abs
-airbag
-Servo volan
-Komandi na volan ✅
-Klimatronik ✅
-Centralno zaklucuvanje
-Bord kompjuter
-Elektrika na prozori i retrovizori
-Maglenki
-x2 orginalni kluca🔑🔑
Mala potrosuvacka
230000km
Kontakt: 071 588 394

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

111
Потврден огласувач
071268387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам