1 / 10
Mercedes Benz E250 CDI Elegance
12.000 €
30.05.2023 06:36

Бутел / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 250

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes E250 CDI Elegance. Voziloto e servisirano, vo odlichna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070885528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам