Izdavam Ducan
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 21:10

Куманово / Куманово

Квадратура:

16 m²

Греење:

Друго

Se izdava ducan 16m2 vo zgrada do lokalitet "Dom na ARM" do krusen tek na vlezot vo Kumanovo
Pogoden za site dejnosti.
Kirija po dogovor

Informacii na tel. 078 478-433

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

XXXX
Потврден огласувач
078 434 871
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам