1 / 5
PRODAVAM MASI I STOLICI
160 €
21.05.2023 09:18

Скопје Центар / Скопје

Prodavam masi i stolici od cresovo drvo najkvalitetno drvo,plateni se po 200e edna stolica i 200e samo masata,se prodavaat komplet.
Cena fiksnaaaaa

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
075450323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам