1 / 5
Ponudete, Kupuvam stan vo Kumanovo do 65m2
1.300 €
Цената не е фиксна
16.05.2023 15:15

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Oktomvriska revolucija

Kupuvam prazen star ili renoviran stan vo Kumanovo, centar i okolina, so ili bez parking i podrum, stanot da e do 65m2, za ponudi pisete na viber ili whatsup na 073845620, placam vo gotovo do 1300 Eur, vo zavisnot od lokacija i sostojba na stanot

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Oglasnik
Потврден огласувач
073845620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам