1 / 1
Се продава куќа
31.000 €
Цената не е фиксна
05.04.2023 13:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

45 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ѓорче Петров бр.13 Куманово

Се продава куќа на ул. Ѓорче Петров бр.13 во Куманово, населба Перо Чичо, две соби и купатило на кат и две гаражи на приземје

Инфо на тел.
00381 60 4222150 (VIBER)
075 313 293

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070589300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам