1 / 2
Се продава куќа
11.000 €
Цената не е фиксна
05.04.2023 13:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

31 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

/ m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

ул.Светозар Марковиќ бр.26А Куманово

Се продава кат од стара куќа на ул. Светозар Марковиќ бр.26А (Карап маала) 31 м2

Инфо на тел. 075 313 293

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070589300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам