SE IZNAJMUVA
1 €
06.06.2023 00:09

Прилеп / Прилеп

Se izdava atraktiven deloven prostor od 180m2 so sopstvn parking vo Prilep
Se izdava isklucivo za kazino ili s.oblozuvalnici bideki gi zadovoluva novite kriteriumi

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Златко
Потврден огласувач
070259285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам