1 / 3
Се продава стан на ул Доне Божинов
44.820 €
04.04.2023 10:05

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Доне Божинов бр 24

Се продава стан на ул Доне Божинов. Станот е во одлична состојба и располага со квадратура од 53m2. Спална, дневна, кујна, купатило, француски балкон и една тераса.
Цена : 44.820eur

За повеќе информации
📞 078/398 702
🏡 Зулу Недвижности посветено во ваша корист!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам