1 / 1
Intel i5
450 €
09.05.2023 10:49

Автокоманда / Скопје

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Компјутерот е купен од Сетек некои делови се уште под гаранција

H310M PRO-M2 PLUS
Intel® Core™ i5-9400F Processor 9M Cache, up to 4.10 GHz
2x 8GB Kingston 3200mh
ASUS Dual Radeon™ RX 5500 XT EVO
Gigabyte 128Gb Nvme
1TB Hdd
Deepcool DN500
Sama GStorm RGB

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

ABS
Потврден огласувач
071317639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам