1 / 3
Masi stolici
105 €
05.04.2023 13:00

Струга / Струга

Prodavam masi stolici za kafic imam 30 kompleti vo cenata vlegvet i perinicite , vo mnogu dobra sostojba masite i stolicite

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Noli kaba
Потврден огласувач
072708089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам