1 / 3
Kujciste AMD Athlon X2 7550, 2.5GHZ, 3GB ram, 320GB HD
2.500 МКД
3.000 МКД
17.05.2023 16:08

Прилеп / Прилеп

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

3 GB

Модел на процесор:

AMD A-Series

Тип на хaрд диск:

HDD

Prodavam Kujciste AMD Athlon X2 7550, 2.5GHZ, 4 GB ram, 320GB Hard disk.Maticna Biostar A780LB AM2+ Ispravna sostojba.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
078227355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам