1 / 10
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 2012 god.
4.500 €
31.05.2023 20:38

Бутел / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 DIZEL
REGISTRIRANO DO 20.03.2024 god.
NAPRAVEN SERVIS
ATESTIRANI FOLII NA STAKLA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

/
Потврден огласувач
075626062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам