1 / 4
Se izdava ili prodava sprat od dujcan
1 €
21.05.2023 15:41

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

80 m²

Греење:

Нема

Se izdava ili prodava sprat od dujcan vo starata carsija nakrsi dzamijata.
Za informacii kontakt 076479828Kontakt: 076479828
076479828
076479828
076479828
076479828

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Petar
Потврден огласувач
075226145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам