1 / 6
SE PRODAVA KUCA
120.000 €
01.06.2023 11:01

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

202 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

224 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

1972

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

STRASKO SIMONOV 43

SE PRODAVA KUKA NA GLAVNA ULICA
KVADRATURA 202 M2
CELA KVADRATURA E 224 M2
DVORNA POVRSINA 145 M2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078365116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам