1 / 1
Se prodava stan, 1350e kvadrat!!!
1.350 €
27.05.2023 13:19

Куманово / Куманово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Oktomvriska revolucija 21 K-4 parking

Se prodava stan na K-4 parking,pozadi Setec

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078654654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам