1 / 4
Brusilica Iskra fleks
8.000 МКД
Цената е фиксна
31.05.2023 22:06

Тетово / Тетово

Se prodava brusilica original Iskra, vo besprekorna sostojba i odlicno socuvana. Kvalitet so garancija.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070612255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам