1 / 5
Се продава куќа на 3 спрата
122.000 €
Цената не е фиксна
26.03.2023 23:19

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

192 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

119 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Тоде Думба бр 13

Се продава куќа на 3 спрата на улица Тоде Думба бр 13 со површина од 192м2 и двор 119м2,куќата располага и си 2 гаражи.информации на тел.071616098 ДЕЈАН

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
071616098
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам