1 / 12
NISSAN X-TRAIL 4X4 1.6 DCI 130ks 2015 g.
1 €
16.05.2023 07:27

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se Prodava Nissan X-Trail kupeno od Diplomat vo Skopje, ima pominato samo 110.000 km, servisiran samo vo Ovlasten servis.
So Voziloto se prodava i Thule Roof box.
Voziloto e so Full oprema.
Ima vazecka registracija do 31.12.2023 god.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078444844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам