1 / 5
Opel Zafira 1.6 i 2008
5.500 €
03.05.2023 09:05

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Opel Zafira 1.6 i 2008 година, со поминати 140,000 км, во одлична состојба. Регистрирана е цела година , од опрема поседува, автоматска клима, радио цд, електрила на стакла алуминиумски фелни, наслон за рака и др. Возилото е со 7 места за седење и е во одлична состојба.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 7 1.6 TDi

12400 €

Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic

32900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам