1 / 5
Toyota RAV 4 2.2 D4D 4WD
7.900 €
11.05.2023 17:30

Тетово / Тетово

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продаваToyota RAV 4 2.2 D4D 136ks 4WD 2007 год со поминато 175,000км , од опрема поседува:

- ABS, ESP, Серво волан
- Темпомат
- Навигација
- Електрика на прозори и ретровизори
- Автоматски двозонски клима уред
- Алуминиумски фелни
- Паркинг сензори
- Греачи на седишта
и останата опрема

Регостриран до 14.06.2023 год

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Citroen C3 1.4 бензин-метан

3690 €

Mercedes Benz E 200 CDi

10700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам