1 / 5
Ww transporter termo king ladilnik frigo
1 €
Цената не е фиксна
17.05.2023 18:50

Гази Баба / Скопје

Ww transporter termo king ladilnik frigo
2.0
God: 2010
Km: 230:000

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Mevlud
Потврден огласувач
070777825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам