Продавачка за во тобако
По Договор
19.05.2023 11:52

Бутел / Скопје

Се бара продавачка за во Тобако кое се наоѓа на ул. Марко Крале 1- Бутел 1
078400319

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Се продава од:

Stevo
Потврден огласувач
078351525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам