1 / 8
E Bike KTM Amparo 7 elektricen velosiped
750 €
Цената не е фиксна
950 €
01.06.2023 16:47

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Odlicna sostojba
Ispravna baterija
Doaga so polnac i klucevi
Ostanatite specifikacii mozete da gi proverite na Google

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Kenan
Потврден огласувач
078310757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам