1 / 8
Opel Insignia 1.6 CDTi 2017
11.890 €
23.05.2023 17:15

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Се продава Opel Insignia 1.6 CDTi 136ks 2017 год, со поминато 239.000км , неувезуван од прв сопственик, редовно сервисиран со сервисна книшка, возилото е со високо ниво опрема Active и поседува:
- ABS , ESP, Серво волан
- Lane Assist
- Adaptive Cruise Control
- 18ki Алуминиумски фелни
- паркинг сензори
- Навигација
- ел прозори
- ел ретровизори
- двозонска клима
- електрика на седишта
- LED дневни светла
и останата опрема.

Возилото редовно одржувано направен голем серивис сменет ланец на мотор ,водна пумпа и уљна пумпа и сите филтри и е во одлична состојба и е регистрирано до 06.02.2023 год

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Honda CR-V 2.0i Automatic

8900 €

VW GOLF 7 1.6 TDi

12400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам