Se prodavaat placevi i nivi od 1000-7000m2 vo Dolno Kojnare
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2022 14:47

Куманово / Куманово

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat nivi i placevi pogodni za gradba na kukja ili deloven objekt. Placevite i nivite se od 1000m2 do 7000m2. Cena na plac 10e/m2 a nivi po 2-3e/m2

- Plac 1936m2 (Kat. Opstina Kumanovo, br. na parcele: 224, 225 i 226)
- Njiva kude Krusku 5000m2
- Njiva Belo Brdo od T'nkino lojze do igraliste 4644m2 (Kat. Opstina Kumanovo, br. na parcele: 200, 201 i 202)
- Njiva kude 3 kruske 7007m2 - pogodno za instalacija na fotopaneli (Kat. Opstina Kumanovo, br. na parcele: 1946, 1947 i 1948) cena 9e/m2
- Njiva od lojze do put 420m2 (Kat. Opstina Kumanovo, br. na parcela: 234)
- Njiva karsi lojze 1114m2 (Kat. Opstina Kumanovo, br. na parcele: 337)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
38977698757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам