1 / 6
Plac od 2000m2
40 €
Цената не е фиксна
26.03.2023 13:13

Куманово / Куманово

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 2000m2 na nikuljski pat 800m od hotel satelit

Placot e vednas na glavniot pat do odpad so srtuja voda i kanalizacija moze da se vidi vo sekoe vreme
Ne se deli

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
078411810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам