1 / 11
PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA SEKAKOV VID NA SPOJKI
1 €
25.01.2023 09:51

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na spojki (perifleks,bowex,rotex i dr.) za kamioni avtobusi razni masini, pumpi, kompresori vo bilo koja golemina so odlicen kvalitet i prifatlivi ceni

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

GUMETAL
Потврден огласувач
070702456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам