1 / 12
GUMENI DRZACI ZA SITE VIDOVI GRADEZNA MEHANIZACIJA I MASINI
1 МКД
Цената не е фиксна
04.02.2023 09:09

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo i repariranje na site vidovi na gumeni drzaci,spojki transportni lanci i slicno za gradezna i rudarska mehanizacija, viluskari i za site vidovi na masini vo najkratok mozen rok so odlicen kvalitet i prifatlivi ceni za sekogo

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

GUMETAL
Потврден огласувач
070702456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам