AVTO CONNECT


Ford Transit 2.4 TDI 140 KS 4X4 8+1 2011

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

14.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 6 1.6 TDI 105 KS 2010 Full

Voziloto e vo odlicna sostojba so realno pominati 184.000 km so servi...

7.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 1.9 TDI 90 KS Full 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 230.000 km i e so kompletn...

4.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Suzuki Alto 1.0 i 68 ks Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

BMW X5 3.0 TDI 184 KS Autom.Full 2001

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...

5.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Opel Astra 1.7 CDTI 110 KS 6 Brz. fULL 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 203.000 km i e so kompletn...

4.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Audi A3 1.6 TDI 105 KS Facelift Full 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Opel Insignia 2.0 TDCI 130 KS 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so maximalen stepen na oprema: ...

8.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 6 Plus 2.0 TDI 110 KS Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 159.000 km i e so kompletn...

7.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mitsubishi Colt 1.5 DCI 95 KS Full 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Audi A3 2.0 TDI 170 KS Autom. S-line Full 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 227.000 km i e so kompletn...

6.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Citroen C3 1.4 I CNG Ured Full 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 173.000 km i e so kompletn...

3.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Ggolf 6 2.0 TDI 110 KS Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -DVOOZONSK...

7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes E 220 CDI170 KS AUTOM.fULL 2014

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 216.000 km i e so kompletn...

17.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Ford Fiesta Van 1.4 TDCI 75 KS 2010

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema. -KLIMA...

3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Opel Astra 1.7 CDTI 101 KS fULL 2005

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

3.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Audi A4 2.0 TDI 143 KS Full 2011

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 226.000 km i e so kompletn...

12.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Ford Fiesta 1.4 TDCI 68 KS fULL

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...

2.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 1.9 TDI 110 KS Full 1999

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...

2.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Opel Corsa 1.3 CDTI 95 KS Full 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 143.000 km i e so kompletn...

4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Ford Mustang 3.7 ccm 305 ks Autom TNG 2013

Voziloto e vo odlicna sotojba i e so kompletna oprema. Vgraden plins...

29.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes E350 CDI 4 Matic Autom 2010

Voziloto e vo perfektna sostojba so pominati 280.000 km i e so komple...

15.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Ford FIESTA 1.3 i 68 KS Full 2005

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 150.000 km i e so kompletn...

2.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150 KS 6 Brzini Full

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

3.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Opel Astra 1.7 CDTI 101 KS fULL 2008

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 228.000 km i e so kompletn...

4.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes C 180 i 122 KS 95

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 227.000 km . Od oprema ...

1.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes C 220 CDI Avangarde 170 KS 2012

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so realna kilometraza so servisna ...

13.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 6 2.0 TDI 110 KS Full 2009

Voziloto e voodlicn sostojba so pominati 205.000 km i e so kompletna ...

8.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Fiat Ducato 2.2 m-jet 101 ks 8m3 2007

Voziloto e vo mnogu dobra sotojba i ima pominato 192.000 km. Od opre...

6.550 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Renault Grand Scenic 1.5 DCI 110 KS 7 Sedista 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

6.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Transporter 2.0 TDI 103 KS fULL 2011

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

10.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Ford Fiesta 1.3 i 60 KS Full 2006

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba so pominati 172.000 km i e so komp...

2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Fiat Ducato 2.3 m-jet 130 ks 13m3 2017

Voziloto e od PRV sopstvenik so pominati 70.000 km i e so kompletna o...

15.800 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

AVTO CONNECT

Телефон: 070263614

Град: Тетово

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AVTO CONNECT


Тетово

www.reklama5.mk/AvtoConnect

070263614

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам