///


KIA K2500

-Се продава со све ногарката. Треба да се менува акумулатор. Удрена к...

6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Линија за производство на ПВЦ Столарија-PVC Stolarija

Комплет линија за Производство на ПВЦ Столарија-PVC "Elumatec-Germany...

23.000 €
или предлог цена

///

Телефон: 071540898

Град: Тетово

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
///


Тетово

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=1025293

071540898

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам