Andrej


Motorola Moto G6 Play

Продавам Motorola Moto G6 Play нов, неопакуван со гаранција 1 година....

8.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Motorola Moto E6 Plus

Продавам Motorola Moto E6 Plus нов, неопакуван со гаранција 1 година....

4.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Motorola Moto G20

Продавам Motorola Moto G20 нов, неопакуван со гаранција 1 година. Има...

6.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Motorola Moto E7

Продавам Motorola Moto E7 нов, неопакуван со гаранција 1 година. Имам...

4.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Motrola One Macro

Продавам Motorola One Macro нов, неопакуван со гаранција 1 година. Им...

9.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Dell Precision 3650 Tower

Продавам 2 парчиња на десктоп компјутери Dell Precision 3650 Tower но...

850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

MSI GeForce RTX™ 3070 VENTUS 2X OC

Продавам MSI GeForce RTX™ 3070 VENTUS 2X OC половна. Купена од Македо...

23.999 МКД
или предлог цена

Nvidia GEFORCE RTX 3090 24 GB SUPRIM X

Продавам 2 парчиња Nvidia GEFORCE RTX 3090 24GB SUPRIM X, комплет со ...

1.150 €
или предлог цена

DELL GeForce RTX 3090 24GB

Продавам 5 нови графички карти од брендот DELL. Нови, без кутија со ...

80.999 МКД
или предлог цена

MSI GeForce GTX 1660 SUPER GAMING 6GB

MSI GeForce GTX 1660 SUPER GAMING 6GB Продавам 5 нови графички карти...

19.990 МКД
или предлог цена

MSI GeForce RTX 3090 Gaming Trio X 24GB

Продавам 4 нови графички карти од брендот MSI. Нови не одпакувани со...

80.999 МКД
или предлог цена

Andrej

Телефон: 077971991

Град: Кисела Вода

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Andrej


Кисела Вода

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=163163

077971991

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам